Projekty obce

Projekt komunitního centra STODOLA

Zprávy z úřadu

Co nás čeká

Webkamera

Poznejte zelené srdce Česka

 Poznejte zelené srdce Česka 

Koruna Vysočiny

logo Koruna Vysočiny

Hodina Země 2018

Obec Křižánky Vás srdečně zve na akci HODINA ZEMĚ. Akce se uskuteční v sobotu 24. 3. 2018 od 20:00 v Obecní kavárně.  Pojďme společně oslavit tuto událost posezením při svíčkách.  Součástí akce je promítání filmu Aldabra – byl jednou jeden ostrov.

Součástí akce bude také BĚH PRO ZEMI (od lampy k lampě). Sraz účastníků v 18:30 u obecního úřadu. Čeká nás příjemný okruh dlouhý 7,3 km s převýšením 140 m okolím naší obce.  Pojďte se s námi proběhnout a zhasnout na hodinu osvětlení v obci.  Trasu je možné absolvovat také na koloběžce či kole.  V cíli čeká na všechny účastníky pamětní medaile.  Tempo běhu určuje nejpomalejší běžec .