Projekty obce

Koruna Vysočiny

logo Koruna Vysočiny

Otvírání studánek

V sobotu  25.5.2013 proběhne opět tradiční „Otvírání studánek“ ve Třech Studních. Stejně jako vloni za účasti žáků naší ZŠ. Byli jsme požádáni, abychom svojí účastí znovu přispěli k této akci a zapojili se znovu mezi další profesionální soubory.

Letos vystoupí vybraní žáci s národopisným pásmem pod názvem „Na paloučku“ a předvedou  hry, písničky a tanečky, kterými se bavily děti v dobách minulých.

Tento program, který se každoročně koná v lesním areálu u studánek „Barborka“ a „Vitulka“, mohou shlédnout i další zájemci z Křižánek.

Na vystoupení bude vypraven autobus, kterým pojedou především účinkující žáci, ale je možné doplnit volná místa i dalšími rodinnými příslušníky či ostatními občany. Odjezd autobusu je ve 12.30 hod. od školy a návrat zpět odhadujeme okolo 16.30 hod. tamtéž.

Budeme rádi, když se rozhodnete využít naši nabídku a pojedete s námi podpořit vystupující žáčky školy a zúčastníte se příjemné jarní kulturní akce v našem regionu.

Hana Štůlová