ÚŘAD V MOBILU/HLÁŠENÍ ROZHLASU

Obec Křižánky zavedl nový komunikační kanál pro občany – službu Úřad v mobilu/Hláše­nírozhlasu.cz, díky kterému vás budeme moci informovat SMS zprávami, e-mailem, prostřednictvím mobilní aplikace, přes webové stránky nebo prostřednictvím Facebooku.

Nechte si zasílat aktuality z obce i obecního úřadu, upozornění na výpadky elektrické energie, na uzavírky silnic, pozvánky na kulturní a sportovní akce, informace o prodeji v obci apod. Výhodou je, že dostanete pouze ty zprávy, které vás budou zajímat. Při registraci si totiž sami zvolíte, který typ zpráv chcete dostávat.

Služba je pro vás zcela zdarma! Vyberte si možnosti jak odebírat hlášení:

1) Stačí se zaregistrovat do webové platformy www.obeckrizanky.hlasenirozhlasu.cz: klikněte na tlačítko Odebírat hlášení a zaregistrujte se,

2) Úřad v mobilu/Hláše­nírozhlasu.cz funguje i jako aplikace pro chytré telefony (zdarma ke stažení na Google Play nebo App Store): v nabídce obcí si vyberte obec Křižánky a zaregistrujte se. Důležité zprávy vás s aplikací v telefonu zastihnou kdykoliv a kdekoliv (DOPORUČUJEME). Podívejte se na postup k registraci do mobilní aplikace a průvodce mobilní aplikací,

3) Zprávy budete moci dostávat i e-mailem.

4) Přihlaste se přes Facebook – na Facebooku vyhledejte obec Křižánky a přidejte si tuto stránku k oblíbeným.

5) V případě krizové komunikace využijeme zasílání SMS zpráv.

Preferujeme odběr hlášení pomocí mobilní aplikace nebo e-mailu. Pokud však nemáte možnost odběru hlášení pomocí těchto komunikačních kanálů, mohou vám být zasílány i SMS zprávy. Odeslané SMS bude hradit obec, a protože chceme minimalizovat náklady, tento způsob zasílání aktualit je určen převážně seniorům. Zvažte zda zasílání aktualit tímto způsobem je pro Vás opravdu nezbytně nutný. Pro možnost zasílání aktualit formou SMS zprávy se přihlaste osobně na úřadě, kde je zapotřebí vyplnit a podepsat registraci společně se souhlasem GDPR. Vyplněný a podepsaný registrační leták společně se souhlasem GDPR v listinné podobě můžete taktéž odevzdat v informačním centru (bývalé sídlo obecního úřadu).

Pokud se zaregistrujete a začnete odebírat informace prostřednictvím e-mailu nebo aplikace, tak automaticky ztrácíte možnost zasílání aktualit formou SMS, jako tomu bylo doposud.

Přes Úřad v mobilu/Hláše­nírozhlasu.cz můžete posílat také upozornění na nedostatky nebo závady na obecním majetku, a to díky odkazu v Podněty a závady.

Jak služba funguje a jak s ní pracovat naleznete v Úřad v mobilu/Hláše­nírozhlasu.cz – návod k registraci, přihlášení a manuál.

Věříme, že si vyberete ten správný a pro vás nejlépe vyhovující způsob odebírání hlášení z naší obce.

Pro jakékoliv dotazy, týkající se služby Úřad v mobilu/Hláše­nírozhlasu.cz kontaktujte osobu uvedenou níže

Kontaktní osoba:

Ing. Petra Habrová