Aktualizace databáze telefonních čísel pro rozesílání informací občanům prostřednictvím SMS

25. 3. 2024 13:38
Oznámení obecního úřadu

Chtěli bychom vás opětovně upozornit, že obec Křižánky nadále preferuje odběr hlášení pomocí mobilní aplikace nebo e-mailu. Pokud však nemáte možnost odběru hlášení pomocí těchto komunikačních kanálů, mohou vám být i nadále zasílány SMS zprávy. Odeslané SMS hradí obec, a protože chceme minimalizovat náklady, tento způsob zasílání aktualit je určen převážně seniorům. Zvažte zda zasílání aktualit tímto způsobem je pro Vás opravdu nezbytně nutný.

K rozesílání informací prostřednictvím SMS bychom vás chtěli opět upozornit, že Obecní úřad Křižánky aktualizuje databázi telefonních čísel, na které jsou zasílány informace o dění v obci a okolí. Stávající telefonní čísla, na které jsou stále zasílány SMS budou vymazána definitivně z databáze k 1.4.2024. Pokud nemáte tedy možnost odběru hlášení prostřednictvím vyjmenovaných komunikačních kanálů (viz výše) a chcete nadále využívat služby prostřednictvím SMS, tak se prosím OSOBNĚ nahlaste NEJPOZDĚJI do 31.3.2024 na obecním úřadě, kde je zapotřebí vyplnit formulář a podepsat souhlas GDPR. Pokud tak neučiníte, bude vaše telefonní číslo z databáze vymazáno a SMS zprávy již od dubna 2024 dostávat nebudete.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Přílohy: